خرید لوبیاچیتی ایرانی در کرج

توسط habibi

خریدلوبیاچیتی:

خریدلوبیاچیتی با کیفیت وبه صرفه لوبیا چیتی را از مجموعه همتی کمپانی خریدکنید!همتی کمپانی بزرگترین مرکزپخش حبوبات است و حبوبات خریداری شده مستقیم از کشاورز بدست می آید.

تولید لوبیاچیتی درایران برای مناطقی ست که روز های گرم داشته باشد و شب های خنک.دمای مناسب برای روز20تا28درجه سانتی گراد و درشب ها 15تا 20درجه سانتی گراد.

در کل خریدلوبیاچیتی ایرانی و خارجی از مشتری پسندی مناسبی برخوردار است.ازآنجا که لوبیاچیتی از کیفیت و طعم و مزه خبی برخورداراست درسفره ایرانی ها پرمصرف است.

انواع لوبیاچیتی ایرانی:

وجود ویژگی های خاص در هر کدام از انواع لوبیا چیتی سبب مقاومت به بعضی از تنش ها و همچین تولید غلاف زیاد به رقم مورد استفاده شده در تولید و کاشت و فروش لوبیا چیتی بستگی دارد؛فروش عمده حبوبات خمین در کرج توسط همتی کمپانی انجام می گیرد.

لوبیا چیتی خمین یکی ازمعروف ترین لوبیاچیتی هاست.

وبه دلیل سازگاری محیطی زیاد و عملکرد تولید مناسب در هر هکتار یکی از متداول ترین بذر مورد استفاده از طرف کشاورزان است.

لوبیاچیتی رقم صدری یکی ازمعروف ترین لوبیاچیتی ها درایران است که کلمبیاخواستار آن است.

خرید انواع لوبیا با همتی کمپانی

ارزش لوبیا چیتی دانه درشت در مقایسه با لوبیا محلی:

  1. ویژگی های فیزیولوژیکی و مرفولوژیکی
  2. از نظر تولید دانه
  3. فرم مناسب بوتـه و رنگ دانه
  4. بازار پسندی فروش لوبیا چیتی
  5. میزان پروتئین
  6. تحمل به بیماری های ویروسی CMV, BCMV

فرق لوبیاچیتی ایرانی و خارجی:

تفاوت اصلی این دونوع لوبیا دراندازه های اصلی آنهاست که نیاز به تجربه زیادی داردتا مرغوب بودن آن مشخص شود.

لوبیاچیتی خارجی دارای سایز بزرگتر،و رنگ تیره تری است به همین دیل بایدگفت که عرضه محصول خارجی به کاهش قیمت ها در بازار فروش لوبیا چیتی می شود.

بازار خرید و فروش لوبیاچیتی:

بهترین جا برای دسترسی قیمت های ارزان و مناسب عرضه عمده و بازار عمده فروش حبوبات است،متاسفانه بین فروشنده ها اختلاف قیمت خیلی زیاد است،وشما نمیتوانید خرید مناسبی داشته باشید،همتی کمپانی درخدمت شماست تا قیمتی بی واسطه یعنی خریدحبوبات مستقیم از کشاورز را داراباشید.

توجه به کیفیت بالا عرضه حبوبات و قیمت مناسب از ویژگی های مهم و اساسی در بازار خرید و فروش حبوبات است.

لوبیاچیتی که به آن لوبیای رومی هم می‌گویند، یکی از انواع لوبیا و از گیاهان دولپه‌ای می‌باشد و یکی از محبوب‌ترین لوبیاها در بین ایرانیها، ایتالیایی‌ها، پرتغالی‌ها و ترکیه‌ای‌ها است.

بسیاری معتقدند که طعم این نوع لوبیا به نسبت دیگر انواع لوبیا بهتر است و با خوردن آن کمتر دچار نفخ می‌شوند اما هنوز شواهدی که نشان بدهند کدام یک از انواع لوبیاها نفاخ تر هستند به دست نیامده است.

آمینواسید فراوان موجود در لوبیاچیتی آن را به یک منبع خوب برای دریافت پروتئین و جایگزین مناسبی برای انواع گوشت‌ها تبدیل کرده‌است. لوبیای چیتی از نظر مقدار فیبر بر سایر لوبیاها برتری دارد.

ارزش غذایی :یک فنجان لوبیای چیتی یا ۱۹۳ گرم از آن ۶۷۰ کالری دارد که از این میزان، ۲۱ کالری آن به چربی، ۴۸۳ کالری از آن به کربوهیدرات موجود در لوبیا و ۱۶۵ کالری به پروتئین موجود در آن اختصاص دارد.

این ماده غذایی فاقد کلسترول بوده و قند موجود در آن در مقایسه با انواع لوبیا کمتر است. این ماده غذایی منبع مناسبی از ویتامین «ث» بوده، همچنین میزان کلسیم، آهن، سدیم و پتاسیم موجود در این نوع لوبیا قابل توجه است.

تیامین، منیزیم، نیاسین و فسفر از جمله مواد معدنی موجود در این لوبیا است.
گفتنی است میزان پروتئین موجود در این نوع لوبیا از انواع دیگر آن بیشتر است، از این رو منبع غذایی مفیدی برای پیشگیری از ابتلا به اختلالات کلیوی و پوکی استخوان به‌شمار می‌رود. قرار دادن میان‌وعده‌های غذایی حاوی لوبیا چیتی در پیشگیری از سرطان روده بزرگ نقش مهمی دارد.

بامادرتماس باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

یک نظر بدهید

Language
ذرتنخود سه خان