صادرات نخود کرمانشاه

توسط hemati

مرکز خرید و فروش نخود کرمانشاه و نخود فلافلی

جهت خرید نخود فلافلی درجه یک و امساله میتوانید با کارشناسان بازرگانی همتی در تماس باشید.

شاید شنیده باشید که فلافلی ها هروقت می خواهند از نخود پخته شده فلافل هاشون صحبت کنند می گویند نخود فلافلی ما از کرمانشاه رسیده.

بدلیل پخت و کیفیت مناسب این نوع نخود  امروزه در سراسر ایران به طور وسیعی در حال استفاده و خرید است!

مجموعه همتی کمپانی نخود فلافلی خود را در بسته بندی هایی مناسب با قیمتی به صرفه به فروش می رساند.و همچنین به صادرات این محصول می پردازد.

محصولات مجموعه ما از بهترین های تولید شده توسط کشاورزان خریداری شده و در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.

برای خرید نخود فلافلی ،نخود دوخان ، نخود سه خان کرمانشاه در تمام نقاط ایران از طریق یکی از شماره های زیر با ما تماس حاصل فرمایید.

نخود فلافلی

نخود فلافلی کرمانشاه-نخود دو خان کرمانشاه -نخود سه خان کرمانشاه

                                     

                       ۰۲۶۳۶۷۱۱۴۸۳  – ۰۲۶۳۶۷۱۱۴۸۲  – ۰۲۶۳۶۷۱۱۴۱۸ – ۰۹۱۲۰۵۸۰۷۳۷- ۰۲۶۳۶۷۱۰۷۴۴

این مقاله ممکن است برای شما مفید باشد:لوبیا چیتی و خواص آن

 

صادرات انواع نخود کرمانشاه -خرید نخود در تمام نقاط ایران:

وقتی در طول سال حجم زیادی از این محصول را صادر کنندگان به کشورهایی نظیر عراق و پاکستان و… می فروشند پس احتیاج به یک منبع قوی و مطمئن وجود داردکه بدون هیچ وقت تلف کردنی محصول مورد نظر را تامین کنند.

نخود کرمانشاه در در انواع مختلف و سایز های مختلفی به وفور در این منطقه یافت میشود،این محصول با مشخصاتی همچون دو خان و سه خان و نخود فلافلی در بازار ایران عرضه می گردد،از آنجا که این محصول در کشورهایی همچون عراق و پاکستان و افغانستان و …  خواهان زیادی دارد ، به همین دلیل حجم بالایی از این محصول نیز صادرات می شوند.

شرکت همتی کمپانی به عنوان یک منبع قوی آماده فروش عمده به همه شما مشتریان است بدون واسطه:خرید حبوبات مستقیم از کشاورز،

رجوع کنید:ذرت و خواص آن

 پخش عمده حبوبات و فروش نخود دوخان و سه خان:

قطب اصلی تولید نخود در کشور ایران کرمانشاه است، بیشترین نخود تولیدی  مناطق در سایزهای  نخود دو خان و نخود سه خان و نخود  ریز یا نخود فلافلی در بازار حبوبات خرید و فروش می شوند که هر کدام با قیمت های مختلفی به فروش می رسند.

اما تاثیر صادرات بر قیمت نخود -خرید نخود از سراسر نقاط ایران:

از دیگر عواملی که روی قیمت نخود فلافلی تاثیر می گذارد،صادرات آن است،اگر بیاییم قیمت نخود را با سایر حبوبات قیاس کنیم میبینیم که در دوسال اخیر قیمت نخود فقط 20درصد افزایش داشته است و این تنها به دلیل تولید زیاد آن در کشور است.

بیشتر مطالعه کنید:لوبیا چشم بلبلی وخواص آن

فروش عمده نخود کرمانشاه در ایران و خارج از ایران:

فروش عمده نخود فلافلی کرمانشاه در آذربایجان شرقی-فروش نخود دو خان کرمانشاه در آذربایجان غربی -فروش عمده نخود کرمانشاه در اردبیل-فروش عمده نخود کرمانشاه در اصفهان-فروش عمده نخود کرمانشاه در البرز-فروش عمده نخود کرمانشاه در ایلام-فروش عمده نخود کرمانشاه در بوشهر-فروش عمده نخود کرمانشاه در تهران-فروش عمده نخود کرمانشاه در چهارمحال و بختیاری-فروش عمده نخود کرمانشاه در خراسان جنوبی-فروش عمده نخود کرمانشاه در خراسان رضوی-فروش عمده نخود کرمانشاه در خراسان شمالی-فروش عمده نخود کرمانشاه در خوزستان-فروش عمده نخود کرمانشاه در زنجان-فروش عمده نخود کرمانشاه در سمنان-فروش عمده نخود کرمانشاه در سیستان و بلوچستان-فروش 

 

بیشتر مطالعه کنید:خواص و مضرات نخود

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

یک نظر بدهید

Language
خریدلوبیاچیتیماش ایرانی