فروش عمده ارزن ، گندم مرغی و دانه های دامی

خانواده ارزن‌ گروه کوچکی از گونه‌های دانه‌دار غلات کامل هستند که در نواحی خشک به ویژه در آسیا و آفریقا به خوبی رشد می‌کنند.

این محصول یک دانه باستانی محسوب می‌شود که از 10000 سال پیش در آسیای شرقی کشت می‌شده است.

انواع مختلفی دارد که انواع مرواریدی و انگشتی از معروف‌ترین آن‌ها می‌باشند. اگرچه ارزن اغلب به عنوان غذای پرندگان محسوب می‌شود، ولی فقط مخصوص آن‌ها نیست و به عنوان یکی از غلات جهت تهیه انواع متنوعی از غذاها در بسیاری از کشورها به ویژه چین، آفریقا و هند کاربرد دارد.این محصول در طول سال موجود است و از نظر اندازه کوچک بوده و شکل گردی دارد که به رنگ‌های سفید، زرد کم رنگ، قهوه‌ای، خاکستری یا بنفش دیده می‌شود.

گندم مرغی

گندم مرغی درجه یک بازرگانی همتی

گندم مرغی یا همان گندم یکی از پرمصرف ترین غلات در جهان است.

ارزن پوست کنده : ارزن پوست کنده یا مغز ارزن از ارزنهای درشت پر مغز بدست می آید.

از نوعی علف (Triticum) می آید که در انواع بی شماری در سراسر جهان کشت می شود.

گندم نان یا گندم معمولی گونه اولیه است. چندین گونه دیگر که نزدیک به هم هستند عبارتند از: دوروم، طلسم، سنجد، انگورن و گندم خراسان.

 

قیمت ارزن

شما دوستان میتوانید برای تهیه ارزن و گندم مرغی با بازرگانی همتی تماس حاصل نمایید و قیمت خرید عمده را بدست آورید.قیمت ها و همچنین کیفیت محصولات شرکت بازرگانی همتی (زرین تجارت فرد البرز) از دیگر مراکز فروش عمده بسیار مناسب تر می باشد.

شرایط انبارداری و نگهداری : مهمترین پارامتر در شرایط انبارداری ، محیط با رطوبت پایین است. برای حفظ کیفیت آن و بخصوص تخم ارزن ، بهتر است در گونی های متراکم نگهداری شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
Language