لوبیا سفید یک نوع متفاوت از رایج ترین لوبیاهایی است که در جهان یافت می شود.  این لوبیا در جهان بسیار محبوب می باشد و به خاطر تنوع و راحتی رشد آن و البته  ارزش غذایی بالایی که دارد مورد اهمیت قرار گرفته است. به خاطر محتوای پروتئینی  که این محصول دارد، در بسیاری از فرهنگ های مختلف به غذای اصلی تبدیل شده است و می توانند بدون از دست دادن ارزش غذایی، بر خلاف بسیاری از سبزیجات و حبوبات، به مدت طولانی نگهداری شوند. در حالی که به نظر می رسد همه لوبیا با هم برابر و مشابه هستند، اما لوبیای سفید برخی مواد شیمیایی خاصی مانند فسفاتیدیلسرین را دارا می باشد.  طبع این لوبیا از نظر گرمی و سردی متعادل است و می‌توان از آن در انواع غذا‌ها و سالاد‌ها استفاده کرد تا خواص آن بیشتر حفظ شود.

قیمت این محصول در بازار به زمان کشت و همچنین نوع بذر آن بستگی خواهد داشت.  هر چه بذر با کیفیت باشد به همان اندازه محصول بهتر و قیمت بالاتری دارد. اگر بذر کاشته شده اصلاح شود، محصولی مرغوب تر و خوش پخت تر برداشت خواهد شد و در نتیجه روی قیمت لوبیا سفید تاثیرگذار است.

برای خرید لوبیا سفید مرغوب به صورت عمده و اطلاع از قیمت این محصول، می توانید با بازرگانی همتی تماس بگیرید و در خصوص مراحل خرید این محصول آگاهی لازم را کسب نمایید. بازرگانی همتی یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش انواع حبوبات و خشکبار می باشد که واردات و صادرات نیز از دیگر فعالیت های موفق این شرکت می باشد.

 

خواص لوبیا سفید
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
Language