لوبیا کشاورزی یکی از انواع خوش پخت ترین لوبیا هایی است که زمان پخت آن بسیار اندک می باشد. لوبیا کشاورزی بسیار پر خاصیت و خوراکی از دسته حبوبات غنی از مواد مغذی است. نام دیگر لوبیا کشاورزی لوبیا رشتی می باشد که به صورت یکساله نیز رشد می کند. رشد سریعی دارد به طوری که پس از 4 تا 6 ماه قابل برداشت می باشد. دانه لوبیا در درون غلاف سبز و بنفش قرار دارد که در هر غلاف سه تا شش عدد دانه لوبیا جای می گیرد. این نوع لوبیا برای رشد به آفتاب کامل، دمای مناسب و آبیاری نیاز دارد. برگهای سبز رنگی دارد و گلهای کوچک زیبا نیز دارد. این محصول عمدتا در استان های شمالی کشور مانند زنجان و گیلان کشت می شود.

حبوبات به ویژه لوبیا کشاورزی، در سبد غذایی هر خانواده‌ای باید باشد. اگر تصمیم دارید گوشت کمتری مصرف کنید، حتماً حبوبات را در برنامه‌ی غذایی خود قرار دهید. برای پخت غذاهایی مانند خورشت قورمه‌سبزی و غذای محلی باقلاقاتق، بجای لوبیای چیتی و لوبیای قرمز می توان از لوبیا کشاورزی استفاده کرد. برای تهیه انواع خوراک و کنسرو این نوع لوبیا  بسیار مناسب می‌باشد.

برخی از دانشمندان آن را بمانند عدس، گوشت فقرا نامیده‌اند. چرا که جایگزین مناسب گوشت حیوانی است و در یک برنامه غذایی سالم قابل استفاده است.  باعث کم شدن کلسترول خون می‎ گردد و خوردن سوپ آن درمانگر ورم اندام‎ ها محسوب می ‎شود. چرا که سینه و ریه را نرم نموده و همچنین در درمان کم خونی نیز مفید است.

خرید این محصول از بازرگانی همتی به صورت عمده برای پخش کنندگان حبوبات، خرید مقرون به صرفه خواهد بود. ضمن آنکه بازرگانی همتی فروش عمده انواع حبوبات و خشکبار را به مناطق مختلف انجام می‌دهد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید انواع حبوبات با کیفیت و مرغوب با بازرگانی همتی تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
Language