خرید لوبیاچیتی ایرانی در کرج

توسط habibi

خرید لوبیا چیتی:

خرید لوبیا چیتی با کیفیت و به صرفه را از مجموعه بازرگانی همتی تهیه نمایید ! بازرگانی همتی بزرگترین مرکز پخش حبوبات است و حبوبات خریداری شده مستقیم از کشاورز و یا از کشورهای خارجی بدست می آید.

لوبیا چیتی در مناطقی از ایران که هوای گرم و شب های خنک داشته باشد کشت میشود .دمای مناسب برای روز 20 تا 28 درجه سانتی گراد و درشب ها 15 تا 20درجه سانتی گرادمناسب برای کشت این محصول می باشد .در کل خرید لوبیا چیتی ایرانی و خارجی تقاضای بالای دارد.از آنجا که لوبیاچیتی از کیفیت و طعم و مزه خوبی برخوردار است و درسفره ایرانی ها پرمصرف میباشد.

انواع لوبیا چیتی ایرانی:

وجود ویژگی های خاص در هر کدام از انواع لوبیا چیتی سبب مقاومت به بعضی از تنش ها و همچین تولید غلاف زیاد به رقم مورد استفاده شده در تولید و کاشت و فروش لوبیا چیتی بستگی دارد؛فروش عمده حبوبات خمین در کرج توسط بازرگانی همتی کمپانی انجام می گیرد.

لوبیا چیتی خمین یکی ازمعروف ترین لوبیا چیتی هاست.

وبه دلیل سازگاری محیطی زیاد و عملکرد تولید مناسب در هر هکتار یکی از متداول ترین بذر مورد استفاده از طرف کشاورزان است.

لوبیا چیتی رقم صدری یکی ازمعروف ترین ها در ایران است که کلمبیا خواستار خرید آن است.

خرید انواع لوبیا با همتی کمپانی

ارزش لوبیا چیتی دانه درشت در مقایسه با لوبیا محلی:

  1. ویژگی های فیزیولوژیکی و مرفولوژیکی
  2. از نظر تولید دانه
  3. فرم مناسب بوتـه و رنگ دانه
  4. بازار پسندی فروش لوبیا چیتی
  5. میزان پروتئین
  6. تحمل به بیماری های ویروسی CMV, BCMV

فرق لوبیا چیتی ایرانی و خارجی:

تفاوت اصلی این دو نوع لوبیا در اندازه های اصلی آنهاست که نیاز به تجربه زیادی دارد تا مرغوب بودن آن مشخص شود.

لوبیاچیتی خارجی دارای سایز بزرگتر،و رنگ تیره تری است به همین دیل بایدگفت که عرضه محصول خارجی به کاهش قیمت ها در بازار فروش لوبیا چیتی می شود.

بازار خرید و فروش :

بهترین جا برای دسترسی قیمت های ارزان و مناسب عرضه عمده و بازار عمده فروش حبوبات است،متاسفانه بین فروشنده ها اختلاف قیمت خیلی زیاد است،و شما نمیتوانید خرید مناسبی داشته باشید،همتی کمپانی درخدمت شماست تا قیمتی بی واسطه یعنی خریدحبوبات مستقیم از کشاورز را دارا باشید.

توجه به کیفیت بالا عرضه حبوبات و قیمت مناسب از ویژگی های مهم و اساسی در بازار خرید و فروش حبوبات است.

لوبیاچیتی که به آن لوبیای رومی هم می‌گویند، یکی از انواع لوبیا و از گیاهان دو لپه‌ای می‌باشد و یکی از محبوب‌ترین لوبیاها در بین ایرانیها، ایتالیایی‌ها، پرتغالی‌ها و ترکیه‌ ای‌ ها است.

بسیاری معتقدند که طعم این نوع لوبیا به نسبت دیگر انواع لوبیا بهتر است و با خوردن آن کمتر دچار نفخ می‌شوند اما هنوز شواهدی که نشان بدهند کدام یک از انواع لوبیاها نفاخ تر هستند به دست نیامده است.

آمینو اسید فراوان موجود در لوبیاچیتی آن را به یک منبع خوب برای دریافت پروتئین و جایگزین مناسبی برای انواع گوشت‌ها تبدیل کرده‌است. لوبیای چیتی از نظر مقدار فیبر بر سایر لوبیاها برتری دارد.

ارزش غذایی :

یک فنجان لوبیای چیتی یا ۱۹۳ گرم از آن ۶۷۰ کالری دارد که از این میزان، ۲۱ کالری آن به چربی، ۴۸۳ کالری از آن به کربوهیدرات موجود در لوبیا و ۱۶۵ کالری به پروتئین موجود در آن اختصاص دارد.

این ماده غذایی فاقد کلسترول بوده و قند موجود در آن در مقایسه با انواع لوبیا کمتر است. این ماده غذایی منبع مناسبی از ویتامین c بوده، همچنین میزان کلسیم، آهن، سدیم و پتاسیم موجود در این نوع لوبیا قابل توجه است.

تیامین، منیزیم، نیاسین و فسفر از جمله مواد معدنی موجود در این لوبیا است.
گفتنی است میزان پروتئین موجود در این نوع لوبیا از انواع دیگر آن بیشتر است، از این رو منبع غذایی مفیدی برای پیشگیری از ابتلا به اختلالات کلیوی و پوکی استخوان به‌شمار می‌رود. قرار دادن میان‌وعده‌های غذایی حاوی لوبیا چیتی در پیشگیری از سرطان روده بزرگ نقش مهمی دارد.

بازرگانی همتی عمده فروش نخود کرمانشاه، لوبیاچیتی دستچین ،خشکبار اعلا، عدس روس و کانادایی انواع برنج ایرانی درباری و لاشه با بهترین کیفیت و قیمت مناسب میباشد. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما دوستان عزیز میباشد با ما در تماس باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

یک نظر بدهید

Language
ذرتنخود سه خان