لوبیاسفید

توسط habibi

انواع لوبیاسفید

دونوع لوبیاسفید وجود دارد:

1.لوبیاسفیدایرانی

2.لوبیاسفید خارجی

حبوبات در ایران درشهر های مختلفی کشت می شود،اما در شهر خمین دارای کیفیت بالایی است.در مزارع خمین کشت لوبیا سفید از ارقام بالایی برخوداراست به همین علت می توان یک نوع لوبیای صادراتی درنظر گرفت آنرا.

مردم عراق به لوبیا سفید علاقه زیادی دارند و غذاهای لذیذی با آن درست می کنند.

قیمت لوبیاسفید

خریدوفروش لوبیا بر اساس کیلوگرم است فرقی نداردمشتری 1کیلوگرم درخواست کند یابیشتر البته که اگر مشتری قصد خرید عمده داشته باشد فروشنده قیمت مناسب تری اعلام می کند.

 

5فواید لوبیا سفید:

 1. سلامت قلب و لوبیاسفید:

در لوبیا اسید فولیک ومنیزیم وجود دارد که باعث سلامت قلب می شود.

همچنین منیزیم باعث کاهش استرس و تنس دررگ های قلبی و همچنین برای کاهش فشار و فشار خون پایین و پیشگیری از سکته مناسب است.

2. سرطان و لوبیاسفید:

لوبیا سفید برای سرطان روده بسیار مفید است!خطرسرطان روده بزرگ را کاهش می دهد!

درلوبیاسفیدشکست های محلول و غیر محلولی وجود دارد که به کاهش خطر ابتلا به سرطان کمک می کند.وجود لوبیا سفید در وعده غذایی باعث راه مناسبی برای محافظت از خود در برابر سرطان روده، سینه و پروستات است.

3.دیابت و کترل آن با لوبیاسفید:

غذاهایی با فیبربالا بخاطر توانایی شون در تثبیت سطح قند خون و بهبود جذب موادمغذی از روده مورد استفاده قرار می گیرند.با وجود میزان گلوکز و انسولین در سطوح سالم، احتمال ابتلا به دیابت کم تر است و اگر شما از این وضعیت رنج می برید، فیبر بالا موجود در لوبیای سفید می تواند به شما کمک کند تا علائم خود را کمتر کنید.

 4.کمک به بهبود هضم با لوبیاسفید:

لوبیاسفید بخاطر فیبر بالا جز مهمی برای سلامت معده و روده است. از علائم یبوست و اسهال جلوگیری می کند.علاوه بر این، فیبر، حرکات روده را  نرمال می کند. یک رژیم با فیبر خوب، روده ها را تمیز می کند و از بیماری های گوارشی جدی جلوگیری می کند.

5. لوبیاسفید در بهبود گردش خون:

در کل نگه داشتن جریان خون برای اکسیژن رسانی به سیستم های اندام ها و عملکرد کلی نرمال مهم است.آهن جز مهمی از گلبول های قرمز خون است و بدون جذب آهن مناسب، گردش خون مشکل دار می شود و شما را مستعد کم خونی، ضعف، کاهش معدنی استخوان، خستگی و گردش ضعیف می کند. همچنین مس بسیار مهم است، چون برای سنتز هموگلوبین کاملا ضروری است به عبارت دیگر، بدون مس، آهن عملاً بدن مشکل دار خواهد شد. لوبیا سفید خوشبختانه حاوی سطوح بالایی از هر دو این موارد می باشد.

برای سفارش باما در تماس باشید!

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

یک نظر بدهید

Language
خواص و مضرات نخودچشم بلبلی