صادرات نخود کرمانشاه

توسط habibi

مرکز خرید و فروش نخود کرمانشاه

خرید نخود در تمام  ایران با همتی کمپانی در تماس باشید.

شاید شنیده باشید که فلافلی ها هروقت می خواهند از نخود پخته شده فلافل هاشون صحبت کنند می گویند نخود فلافل ما از کرمانشاه رسیده.

بدلیل پخت و کیفیت مناسب این نوع نخود  امروزه در سراسر ایران  به طور وسیعی در حال ارسال است!

مجموعه همتی کمپانی نخود فلافلی خود را در بسته بندی هایی مناسب با قیمتی به صرفه به فروش می رساند.و همچنین به صادرات این محصول می پردازد.

محصولات مجموعه ما با آنالیز دقیق از قبل در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.

برای خرید نخود در تمام نقاط ایران از طریق یکی از شماره های زیر باما تماس حاصل فرمایید.

                                     

                       ۰۲۶۳۶۷۱۱۴۸۳  – ۰۲۶۳۶۷۱۱۴۸۲  – ۰۲۶۳۶۷۱۱۴۱۸ – ۰۹۱۲۰۵۸۰۷۳۷- ۰۲۶۳۶۷۱۰۷۴۴

بیشتر مطالعه کنید:لوبیا چیتی و خواص آن

 

صادرات انواع نخود کرمانشاه -خرید نخود در تمام نقاط ایران:

وقتی در طول سال حجم زیادی از این محصول را صادر کنندگان به کشورهایی نظیر عراق و پاکستان و… می فروشند پس احتیاج به یک منبع قوی و مطمئن وجود داردکه بدون هیچ وقت تلف کردنی محصول مورد نظر را تامین کنند.

نخود کرمانشاه در در انواع مختلف و سایز های مختلفی به وفور در این منطقه یافت میشود،این محصول با مشخصاتی همچون دو خان و سه خان و فلافلی در بازار ایران عرضه می گردد،از آنجا که این محصول در کشورهایی همچون عراق و پاکستان و افغانستان و …  خواهان زیادی دارد ، به همین دلیل حجم بالایی از این محصول نیز صادرات می شوند.

شرکت همتی کمپانی به عنوان یک منبع قوی آماده فروش عمده به همه شما مشتریان است بدون واسطه:خرید حبوبات مستقیم از کشاورز،پس برای سفارش با یکی از شماره هایی که در بالا ذکر شد تماس حاصل فرمایید.

بیشتر مطالعه کنید:ذرت و خواص آن

فروش نخود دوخان و سه خان:

قطب اصلی تولید نخود در کشور ایران کرمانشاه است، بیشترین نخود تولیدی  مناطق در سایزهای 1.دو خان و 2.سه خان و 3. ریز یا فلافلی در بازار حبوبات خرید و فروش می شوند که هر کدام با قیمت های مختلفی به فروش می رسند.

اما تاثیرصادرات بر قیمت نخود -خرید نخود در تمام نقاط ایران:

یکی از عواملی که روی قیمت نخود تاثیر می گذارد،صادرات آن است،اگر بیاییم قیمت نخود را با سایر حبوبات قیاس کنیم میبینیم که در دوسال اخیر قیمت نخود فقط 20درصد افزایش داشته است و این تنها به دلیل تولید زیاد آن در کشور است.

  • خرید عمده حبوبات
  • خرید عمده ادویه جات و خشکبار
  • خرید عمده ذرت
  • خرید عمده لوبیا سفید
  • خرید عمده لوبیا چیتی

بیشتر مطالعه کنید:لوبیا چشم بلبلی وخواص آن

فروش عمده نخود کرمانشاه در ایران و خارج از ایران:

فروش عمده نخود کرمانشاه در آذربایجان شرقی-فروش عمده نخود کرمانشاه در آذربایجان غربی -فروش عمده نخود کرمانشاه در اردبیل-فروش عمده نخود کرمانشاه در اصفهان-فروش عمده نخود کرمانشاه در البرز-فروش عمده نخود کرمانشاه در ایلام-فروش عمده نخود کرمانشاه در بوشهر-فروش عمده نخود کرمانشاه در تهران-فروش عمده نخود کرمانشاه در چهارمحال و بختیاری-فروش عمده نخود کرمانشاه در خراسان جنوبی-فروش عمده نخود کرمانشاه در خراسان رضوی-فروش عمده نخود کرمانشاه در خراسان شمالی-فروش عمده نخود کرمانشاه در خوزستان-فروش عمده نخود کرمانشاه در زنجان-فروش عمده نخود کرمانشاه در سمنان-فروش عمده نخود کرمانشاه در سیستان و بلوچستان-فروش عمده نخود کرمانشاه در فارس-فروش عمده نخود کرمانشاه در قزوین-فروش عمده نخود کرمانشاه در قم-فروش عمده نخود کرمانشاه در کردستان-فروش عمده نخود کرمانشاه در کرمان-فروش عمده نخود کرمانشاه در کرمانشاه-فروش عمده نخود کرمانشاه در کهگیلویه و بویراحمد-فروش عمده نخود کرمانشاه در گلستان-فروش عمده نخود کرمانشاه در گیلان-فروش عمده نخود کرمانشاه در لرستان-فروش عمده نخود کرمانشاه در مازندران-فروش عمده نخود کرمانشاه در مرکزی-فروش عمده نخود کرمانشاه درهرمزگان-فروش عمده نخود کرمانشاه در همدان-فروش عمده نخود کرمانشاه در یزد

 

بیشتر مطالعه کنید:خواص و مضرات نخود

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

یک نظر بدهید

Language
خریدلوبیاچیتیماش ایرانی